Kız Çocuğuna Cinsel İstismarda Bulunduğu Gerekçesiyle Linç Edilmek İstenen Zanlı, Son Anda Kurtuldu

Burdur’da, ilkokul öğrencisi kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle linç edilmek istenen Osman K.’yı, polis kalabalığın elinden güçlükle kurtardı. Şüpheli gözaltına alınırken, yaşanan arbedede şüpheliyle 2 polis memuru yaralandı.

İLKOKUL ÖĞRENCİSİ KIZA CİNSEL ORGANINI GÖSTERDİĞİ İDDİA EDİLDİ

Burdur Emniyet Müdürlüğü ekipleri, dün Konak Mahallesi’nde bir erkek şüphelinin, önüne geçtiği ilkokul öğrencisi kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ihbarı üzerine çalışma başlattı. Şüphelinin Osman K. (46) olduğunu belirleyen polis, bugün kent merkezinde kurulan Salı Pazarı’nda önlem aldı. Yapılan çalışma sonucunda Osman K., sivil polisler tarafından yakalandı.

VATANDAŞLAR, ZANLIYI LİNÇ ETMEK İSTEDİ

Şüphelinin yakalandığını öğrenen vatandaşlar ise linç girişiminde bulundu. Polis, Osman K.’yı bir iş yerine sokarak linçten kurtardı. Yaşanan arbede sırasında bir polis memurunun parmağı çıktı, bir polis memuru da fenalık geçirdi. Yaralı polisler Burdur Devlet Hastanesi’nde tedavi edildi.

ZANLININ DAHA ÖNCE CİNSEL TACİZ SUÇUNDAN SABIKASI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Vatandaşların darp ettiği Osman K. da tedavisi için Burdur Devlet Hastanesi’ne getirildi. Daha önce de cinsel taciz suçundan sabıkası olan ve cezaevinde yattığı öğrenilen Osman K. tedavisinin ardından Burdur Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Osman K.’nın inşaatlarda elektrikçi olarak çalıştığı öğrenildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*