Elif’i vurduktan sonra hastaneye böyle getirmiş

23 Temmuz’da yaşanan olayda zanlı K.G. eski sevgilisi Elif Güneş’i (30) son kez konuşma bahanesiyle aracına bindirmiş, silahla yaraladığı genç kadını Üsküdar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bırakarak kaçmıştı.

Elif Güneş, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken, zanlı K.G. ise kayıplara karışmıştı.

‘YANLIŞLIKLA ÖLDÜRDÜM’ İFADESİ 

Olayı inceleyen Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, katil zanlısı K.G.’nin saklanabileceği adresleri tek tek takibe aldı. K.G. adreslerden birine geldiğinde polis ekiplerince kıskıvrak yakalandı. Emniyette ifade veren K.G., Elif Güneş ile 10 yıldır birlikte olduğunu anlatarak, olay günü Güneş’in arkadaşları ile oturduğu kafeye gittiğini ve yalnız konuşmak için arkadaşının aracını alarak trafiğe çıktıklarını söyledi. Trafikteyken Güneş’in arabadan atlamak istediğini iddia eden zanlı, korkutmak için yanında bulunan silahı çıkardığını, bu sırada tabancanın kazara ateş alarak Güneş’in vurulduğunu öne sürdü.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan Elif Güneş’in katili tarafından hastaneye bırakılma görüntüleri ortaya çıktı. 

Görüntülerde Koray Gülbar’ın yaralı Elif Güneş’i  tekerlekli sandalye ile acil servise soktuğu görülmüyor. Bu sırada bilincinin kapalı olduğu belirtilen Elif Güneş’e doktorların müdahale etmeye başlamasının ardından saldırgan hızla kaçtı.

Koray Gülbar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*