Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Aday Adaylığını Açıkladı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz aday adaylığını açıkladı

BURDUR – Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, belediye başkanlığı için yeniden aday adaylığını açıkladı. CHP Burdur İİ Başkanlığında yapılan basın toplantısına İl Başkanı izzet Akbulut, Milletvekili Dr. Mehmet Göker, Aday Adaylığını açıklayan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Gül Oğuzkan, parti yönetimi ve çok sayıda partililer hazır bulundu.
Toplantıda konuşan ve 2014 yerel seçimlerde Belediye Başkanlığı görevine geldiğini, Burdur’u yaşanabilir bir kent yapmak için tüm teşkilat ve çalışanları ile gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Ali Orkun Ercengiz ‘Burdur Belediyesi’nin içinde bulduğu durumu bilen, en yakın çalışma arkadaşlarım olan Belediye Meclisi üyelerimiz ile Başta Belediyemizi ve şehrimizi getirdiğimiz durum sizlerin ve Burdur halkının gözleri önünde. Görevi devir aldığımız gün şirkete ait çeki bile ödemeyecek durumda olan Burdur Belediyesi bugün yaptığı yatırımlarla, alt yapısıyla, üst yapısıyla, kent bilinciyle, kentlilik duruşuyla, sosyal kültürel projeleriyle, sportif çalışmalarıyla adından sadece bölgesinde değil tüm Türkiye’de söz ettiren bir Belediye oldu. Amacımız yaşanabilir, çağdaş, insanların güven ve huzur içerisinde vakit geçirdiği, hafta sonlarında alternatif aramadığı tüm ihtiyaçlarını kenti içerisinde karşılayabildiği bir Burdur yapmaya çalıştık’ dedi.
Ercengiz, 5 yıl önce yakaladıkları güçlü birlikteliği kat kat arttırarak parti içi kısır çekişmeleri bir kenara bırakıp, Burdur ve diğer Belediyelerimizi sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile taçlandırmak için her zamankinden daha fazla kenetlenme, bir olma diri olma el ele kol kola yürüme günü olduğunu sözlerine ekledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*