yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

AK Parti Sözcüsü Çelik’ten Minimum Fiyat ve Yüksek Kiralar Açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki AK Parti MKYK toplantısının akabinde açıklamalarda bulundu. Çelik, yüksek kiralarla ilgili şikayetler ve minimum fiyata dair kıymetli bildiriler verdi.

Çelik, taban fiyat görüşmeleriyle ilgili “Asgari fiyat kurulu 3. kere toplanacak. Komitenin toplantısına hürmet duymamız gerekiyor. O toplantıdan çıkacak karara nazaran büyük ihtimalle o tarihte sayı ortaya çıkacaktır. Cumhurbaşkanımız güzel işlerde çabuk edilmesi taraftarı. Sonuç önüne geldiğinde acilen açıklanacaktır” dedi.

Kiralardaki fahiş artışlara da değinen Çelik, “Vatandaşlarımızın kiralarla ilgili olarak bize ilettikleri bütün şikayetleri yakından takip ediyoruz. Bu mevzudaki uğraşımızı ivmesini artırıp tesirini genişleterek devam ettireceğiz” tabirlerini kullandı.

Çelik’in açıklamalarından satır başları şu formda:

“Geçmiş yıllarla mukayese ederek değerlendirmeye devam ediyoruz. Vatandaşımızın beklediği hizmete orta verilemez. Lokal seçimlere giderken kendimizi daha çok anlatmak, hizmetleri daha güçlü formda yerine getirmek için temasları sürdüreceğiz. Mukayeseleri vilayet ilçe bazında, tek tek vatandaşımızın bizden beklediklerini yapmaya devam edeceğiz. Bir insanlık daveti olarak Diyarbakır annelerine değiniyoruz. İnsan hakları örgütleri Diyarbakır annelerine bu teveccühü göstermedi. Memleketler arası örgütlerinin bu suskunluğunu not ediyoruz. Demokrasinin güçlendirilmesi açısından terörle gayretin süreceğidir. Toplumumuzun huzurunu korumak açısından hassasiyet ile yürüttük.

“HALEN HAKARETLER GELDİĞİNİ DUYUYORUZ”

Deprem bölgesindeki yaraların sarılması gündemimizden düşmemiştir. Kendi istedikleri oyları sarsıntı bölgesinden alamayanların depremzede vatandaşlara hakaretlerini unutmadık. Hala hakaretler geldiğini duyuyoruz. Kendi utançları olarak kalacaktır. Seçime endeksli sorun değildir.

“4 MİLYON BİREYE YEMEK HİZMETİ SÜRDÜRÜLMEKTE”

Şehirlerimizi afetlere hazırlıklı hale getirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Siyasi irade bu çalışmaları yürütmekte. Milyonlarca binada incelemelerde bulunuldu. Hasarın giderilmesi hedefi ile 680 bin konut inşa edilecek. Konutları teslim etmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. 131 bin konutun ihalesi yapıldı. Köy konutları olarak 168 bin180 konut yapılması ön görüldü. 4 milyon bireye yemek hizmeti sürdürülmekte. 9 bin 105 iş yerinin yapılması tamamlandı.

“ENFLASYONUN TEK HANEYE İNDİĞİNİ GÖRECEĞİZ”

Vatandaşlarımıza global ekonomik sıkıntılar, pandemi, Rusya Ukrayna savaşı nedeniyle ülkemizin de bu tablodan etkilendiğini söz ettik. Cumhurbaşkanımızın dirayetli siyaseti ile bunu biz çözeceğiz. Kiralarla ilgili iletilen bütün sorunları yakından takip ediyoruz. Bütün paydaşlarla birlikte enflasyonun tek haneye inmesi için tekrar hükümetimiz Türkiye Yüzyılı’nı kucaklayacak siyasetleri hayata geçirecek. Seçimden evvel söylediğimiz üzere, bundan sonra da bu problemleri biz çözeriz dedik. Enflasyonun tek haneye indiğini göreceğiz. Türkiye Yüzyılı dediğimizde içinde ülkemizin toplumsal ekonomik pek çok proje ve amacı içermekte. Bölgesel, dünya barışına da Türkiye katkı vermekte. NATO tarafı ile bir toplantı gerçekleştirildi. Attıkları adımlar var. PKK’lıları iade ettik, diyorlar. Kanunların güçlü halde uygulanması gerekiyor. Bize iade ettikleri 2 kişi terörle temaslı bireyler değil. Beklentimiz terörle temaslı şahısların iade edilmesi. İlkesel bir standart getirilmesi gerekiyor.

“SİYASİ ŞIMARIKLIKTIR”

Türkiye hâkim devlettir. Kendi güvenliğini saplayacak kudrete sahiptir. Türkiye’nin ulusal güvenliğine dönük gereksinimleri açısından değerlendirmelerin objektif tarafı yoktur. Siyasi şımarıklıktır. Bir müzakerenin ortaya çıkması için KKTC’nin egemenliğinin tanınması gerekmektedir. ABD ve AB’nin Rumlar ile tatbikat yaparak süreci zehirleyen tavırlarından vazgeçmelidir. Hiçbiri adadaki meseleye yarar sağlamaz. Kıbrıs Türkünün eşitlik haklarına hürmet duyulmalı. 50 yıldır yürütülen oyalama siyasetinin değişmesi gerekiyor. Gümrük Birliği’nin güncellenmesi ve vize serbestisinde adımlar atılabilir.

Türkiye Yüzyılı açısından cumhurbaşkanımızın barış siyasetini Kafkaslarda yürütmeye devam etmesidir. Sayın Aliyev ile ortak kararlar alarak ortaya koymuştur. Cumhurbaşkanlığı vazifesine başlama merasimine gelmesi yeterli niyeti göstermektedir.

Suriye ile normalleşmede siyasi süreci desteklemeye devam ediyoruz. Yakın vakitte cumhurbaşkanımızın Mısır cumhurbaşkanı ile bir ortaya gelmesi ile bölge barışı açısından değerli olacaktır.

Berlusconi’nin cenazesine katılmamızı söylediler. Katıldık cenazeye. 3 Kasım seçimlerinde partimiz birinci çıkmıştı. Türkiye’deki statükonun demokrasimiz üzerindeki kıskacı devam ediyordu. Cumhurbaşkanımız üzerindeki yasak kalkmamıştı. O devir Berlusconi aradı, seçimden birinci çıktınız, yasal galip sizsiniz, bu yasak kabul edilemez deyip cumhurbaşkanımızı İtalya’ya davet etti. O ziyarette ben de vardım. Berlusconi cumhurbaşkanımıza siz bir dostunuzun evindesiniz AB üyeliğinde size sonuna kadar takviye vereceğim, dedi.

Fransız parlamentosu basiretsiz bir karar aldı. Müslümanlık üzerinden Türkiye’nin Fransa’ya müdahale ettiği söyleniyor.Burada Fransa meclisinin radikalizme karşı duruş nedeniyle Diyanet İşleri’mize teşekkür etmesi gerekirken bu raporu yayınladılar. Kendi firmalarının PKK ve DEAŞ üzere terör örgütleri ile içli dışlıdır. Diyanet’in maksat gösterilmesi radikalizme alan açar. İslamafobi bir insanlık kabahatidir.

ASGARİ FİYAT NE VAKİT AÇIKLANACAK?

Asgari fiyat kurulu 3. sefer toplanacak. Komitenin toplantısına hürmet duymamız gerekiyor. O toplantıdan çıkacak karara nazaran büyük ihtimalle o tarihte sayı ortaya çıkacaktır. Cumhurbaşkanımız güzel işlerde tez edilmesi taraftarı. Sonuç önüne geldiğinde acilen açıklanacaktır.

Cumhurbaşkanımızın biyografisinde Türkiye Cumhurbaşkanı yazıyor. Sezer periyodunda Türkiye Cumhurbaşkanı kullanılmıştır. Cumhuriyeti neden geçirmediniz deniyor. Ya bilgisizlikten ya makus niyetten söyleniyor bu. Geçmiş cumhurbaşkanları devrinde de bu formda yapılmış. Türk Lisan Durumu tekrar olur demektedir. YSK da bunu bu halde kullanmaktadır. Bu formda kullanılması hakikat bir yaklaşımdır.

CHP’DEKİ DEĞİŞİM TARTIŞMALARI

CHP kurultaylar partisidir. Genel lider değişsin diyenlerin kendilerini de bu değişime katmaları gerekir. İsimler üzerinden tartışıyorlar. Bu bir siyaset yapma biçimi ile ilgili bir sıkıntıdır. Burada siyaset üslubunun değişimi ile ilgili tartışılmalı. Orada genel lider değişsin diyenlerin ortaya koyduğu siyasi bir tavır da yok. O kalmış bu gitmiş bizim için fark etmez.

Bu hücum hiç istek etmediğimiz şiddet döngülerini ortaya çıkarabilecektir. Yasa dışı yerleşmişlerin engellenmesi açısından adımların atılması gerekiyor. Tavrımızdan taviz vereceğiz manasına gelmiyor.

600 kişilik göçmen teknesini zalimce Yunan kıyı güvenliği yitmeye çalışırken kaza meydana geliyor ve beşerler hayatını kaybetti. Müşahede yapacak müşahedelerin olması gerekiyor. Göçmenlerin botlarını şişleyip taammüden vefata sürüklüyorlar. Yunanistan’ın ortaya koyduğu aksiyonlar insanlık cürmü olarak incelenmesi gereken hareketlerdir. Sessiz kalınması utanç verici iki yüzlülüktür. Ege, göçmen mezarlığına çevrilmektedir.

Garip bir halde bir eski CHP vekili genel liderine oy vermemiş. Kendileri açısından değerlendirmesi gereken bir durum. Bu CHP’nin siyasi denklem kurma kabiliyetsizliği ile ilgilidir. Bunun üzerinden sağ siyaset tartışması çıkarmaya çalışılıyorlar. Bu komik bir durum.

AYM’NİN HDP KARARI

Dünyadaki AYM kararlarında hukuk devletinin korunması için en güçlü önlemler teröre karşıdır. Terör paylaştığımız bütün insani hislerin düşmanıdır. Burada AYM bu kararları alıyor, legal hakları istismar ederek teröre dönük olarak rastgele bir kıymetlendirme yapmıyor. Siyaset üzerinde 2 çeşit vesayet çıktı. Biri askeri vesayetti bugün de siyasetin muhakkak kısmı terör örgütü vesayet altında tutmakta. AYM bu kararı ile teröre karşı alınacak önlemler açısından zaaf oluşturacak karar almıştır.

GENEL AF TARTIŞMALARI

Şimdiye kadar bu türlü bir husus hiç gündeme gelmedi. (Genel af)”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Motorine 59 kuruşluk indirim geliyor

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.